Home Tag "romeo"

U tha se është ndarë nga Romeo, Aleksia reagon në rrjete sociale

0
Romeon dhe Aleksian shpesh jemi mësuar ti shikojmë në titujt rozë për shkak të romancës së tyre. Dyshja nuk ndiqen në rrjete sociale dhe kjo ka bërë që ndjekësit të aludojnë shpesh për ndarje. Së fundmi Aleksia ka vendosur t’iu japë fund aludimeve. Ajo ka postuar pikturën e Donaldit të cilën e ka shoqëruar me […]

Romeo nuk e kursen fare, publikon mesazhet e Donaldit në rrjete sociale

0
Romeo dhe Donaldi janë kthyer në binjakët më të  zhurmshëm të estradës tonë. Në çdo dalje të tyre ata kanë treguar se nuk janë vëllezrit normal që jemi mësuar të shikojmë. Instagrami i Donaldit menaxhohet nga Romeo dhe duhet të pranojmë se ka thyer të gjitha kornizat. Së fundmi Romeo ka treguar dy porositë e […]