Home Tag "Ronela Hajati"

Publikohen fotot, ja si dukej Ronela Hajati para shumë vitesh

0
Ronela Hajati është një ndër këngëtaret që gjithnjë tërheq vëmendjen e publikut dhe bën mediat të flasin për të. Ajo ‘çudit’ shpesh me veshjen dhe mënyrat që gjen për të realizuar klipet e projekteve të saj, që në fakt pëlqehen dhe mirëpriten nga publiku. Këngëtarja shpesh komentohet dhe për pamjen e saj, por nëse doni […]

“Kur je në rolin e dashnores, duhet t’i bësh të gjitha” Ronela Hajati bën deklaratën që s’e priste askush

0
Me perfomancën e saj te skena e “Kënga Magjike” ajo rrëmbeu zemrat e të gjithëve. Flasim për këngëtaren Ronela Hajati, e cila konkurronte me këngën me titull “Vuj”. Pas performancës, ajo ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Thumb”, ku moderatoret e pyetën atë sesi ia ka dalë në skenë duke kënduar e kërcyer aq shumë. […]

Ronela Hajati tregon rrugëtimin në 20 vite karrierë

0
Ronela Hajati  ka arritur të qëndrojë origjinale në stilin e saj të muzikës duke u bërë kështu një ndër këngëtaret më të dashura të publikut. Ajo ka një karrierë të gjatë dhe këtë vit mbush 20 vite që nga koha kur ka dalë për herë të parë në skenë. Ajo merr pjesë në “Kënga Magjike” me këngën […]

U nda nga Young Zerka? Ronela Hajati na prezanton me “të dashurin” e saj të ri

0
Para disa javësh Young Zerkës gjatë një interviste u deklarua “beqar” e kjo shtoi dyshimet se lidhja me Ronela Hajatin ka marrë fund. Madje fansat shkuan më tej, duke theksuar se kënga “Vuj” me të cilën Ronela konkuron në “Kënga Magjike”, i dedikohej pikërisht këngëtarit. Mirëpo, për t’i hedhur poshtë të tilla aludime, Ronela Hajati zgjodhi […]

Ja si do shfaqet në “Kënga Magjike”… Habit Ronela Hajati

0
Fare pak kohë na ndan nga netët “live” të “Këngës Magjike” dhe këngëtarët janë duke bërë përgatitjet e fundit. Mëngjesin e kësaj të shtune këngëtarja e njohur Ronela Hajati, ka nisur provat për kërcimin që do të bëjë me balerinët gjatë performancës së saj me këngën “Vuj”. Ajo ka bërë disa postime në “Instastory” ku tregon […]

Ronela Hajati ngacmon shikimin, zbulon këmbët nën një fustanin elegant

0
Ronela Hajati po punon intensivisht për pjesmarjjen e saj në “Kënga Magjike”. Këngëtarja e mirënjohur edhe në këtë projekt ka treguar vlerat artistike që ajo ka si artiste duke ardhur me një vokal të fuqishëm dhe unik. Por, kujdes të madh Ronela i kishte kushtuar edhe paraqitjes, ajo në këtë herë erdhi me një fustan të gjatë […]

I publikoi foton topless, ja si reagon Ronela Hajati ndaj S4MM

0
Deklarata e reperit S4MM për Ronela Hajatin, teksa tha se sa herë hyn në Instagram, i sheh fotot asaj, bëri bujë në mediat rozë. Përpos saj, reperi publikoi njëherë foton topless të Ronelës, një postim të cilin e shoqëroi me fjalët “Ufff”. Në lidhje me këtë deklaratë të S4MM ka reaguar për herë të parë […]

Ronela Hajati ka një list femrash që do rrihte!

0
E ftuara e rradhës në “Mos i fol Shoferit” nga Rudina Dembacaj, ka qenë këngëtarja Ronela Hajati. Ajo ka treguar për një listë në shtëpinë e saj. “Po të ishe mashkull për një ditë çfarë do bëje?” e pyeti Rudina. Shumë befasues ka qenë reagimi i Ronesës, e cila pas një hungërime tregoi diçka interesante. Kam […]

“Digjet’ rrjeti!”, Ronela Hajati pozon topless

0
Ronela Hajati është një këngëtare pa komplekse dhe bën shpesh rrjetin të flasë me fotos e saj tejet provokuese. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet nudo në pjesën e sipërme ndërsa është kthyer prapa ku ka treguar edhe të pasmet bombastike. Pranë imazhit nuk ka të shkruar asgjë, pasi komentet janë të bllokuara,mirëpo […]