Home Tag "Ronela Hajati"

Ronela Hajati ka një list femrash që do rrihte!

0
E ftuara e rradhës në “Mos i fol Shoferit” nga Rudina Dembacaj, ka qenë këngëtarja Ronela Hajati. Ajo ka treguar për një listë në shtëpinë e saj. “Po të ishe mashkull për një ditë çfarë do bëje?” e pyeti Rudina. Shumë befasues ka qenë reagimi i Ronesës, e cila pas një hungërime tregoi diçka interesante. Kam […]

“Digjet’ rrjeti!”, Ronela Hajati pozon topless

0
Ronela Hajati është një këngëtare pa komplekse dhe bën shpesh rrjetin të flasë me fotos e saj tejet provokuese. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet nudo në pjesën e sipërme ndërsa është kthyer prapa ku ka treguar edhe të pasmet bombastike. Pranë imazhit nuk ka të shkruar asgjë, pasi komentet janë të bllokuara,mirëpo […]

Si rrallëherë Ronela Hajati flet për prindërit

0
  E ftuara e rradhës në programin “Pop Culture” ka qenë këngëtarja e njohur Ronela Hajati ishte, e cila për rreth 15 minuta u është përgjigjur pyetjeve që Andi kishte për të. Ndonëse daljet e saj në intervista nuk janë të rralla, fjalët e Ronelës për të ëmën kanë qenë të tilla. Meri, siç e thërret […]

Historia e emrit të Ronela Hajatit – Kush ja ka vendosur dhe pse?!

0
Ronela është super aktive në rrjetet e saj sociale dhe mbrëmë ka vendosur që të zbulojë nga vetja 10 gjërat që askush përveçse familjarëve dinë për të. Përveçse zbuloi për shkollën sesi ajo ka qënë në mësime deri në gjimnaz, zbuloi disa gjëra interesante nga fëmijëria por ne ndalemi pak tek detaji i emrit të saj. […]

Young Zerka e pohon në emision: “Unë dhe Ronela Hajati…”

0
Këngëtari i njohur Young Zerka ka qenë i ftuar mbrëmjen e kaluar në Top Show Magazinë ku sigurisht ndër të tjera është pyetur edhe për marrëdhënien e tij me Ronela Hajatin. Ai ka pranuar publikisht se me Ronelën janë shokë shumë të mirë por nuk janë në një lidhje dashurie. Këngëtari i muzikës ‘reggeaton’ shtoi […]

Rrëfehet Ronela Hajati: “Çfarë do ndryshoja në trupin tim…”

0
Në emisionin Pop Culture, në Top Channel, ka qenë e ftuar së fundmi këngëtarja e njohur, Ronela Hajati. Ronela ka qenë në Santorini para pak ditësh dhe në bisedën me Dojna Memën tregoi shkaqet e këtij udhëtimi. “Në Santorini isha për qejf, për pushime. Shfrytëzova kohën e ngrohtë dhe shijova pushimet. Nuk shkova për të regjistruar […]