Home ShowBiz A do të jenë Ronela Hajati dhe Romeo pjesë e Big Brother Vip 3?
A do të jenë Ronela Hajati dhe Romeo pjesë e Big Brother Vip 3?
0

A do të jenë Ronela Hajati dhe Romeo pjesë e Big Brother Vip 3?

0
0

Ronela Hajati në daljen e fundit në më Më Lër Të Flas ka folur për jetën e saj personale dhe atë profesionale.

Këngëtraja zbuloi se nuk është në një lidhje dashurie dhe hera e fundit që ka vuajtur për dashuri ka qenë në vitin 2012.

Vëllezërit Veshaj e pyetën nëse do të merrte pjesë në Big Brother Vip.

‘Kam frikë. Jo nuk jam. Nuk e di nuk besoj’-tha Ronela.

Ronela më pas pyeti dhe Romeon po t’i do ta bëje si eksperiencë.

Se di dhe unë kam frikë u dëgjua të thoshte Romeo.

Asnjëri nga palët nuk e mohoi faktin për të pasur një eksperiencë të tillë dhe pse e kishin me frikë.

Linku:https://www.youtube.com/watch?v=NcAMwx1aGuA

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/ronelahajatiofficial/