Home Tag "sa foto ka modelja"

Nuk do ta besoni! Ja sa foto mban Arbenita në telefonin e saj

0
Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e showbizzit shqiptar. Emri i saj u bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë […]