Home Tag "sabiani"

“Pa ty”, balada që shpërtheu rrjetin, Sabiani dhe Seldi i këndojnë dashurisë së humbur

0
Dy emra të njohur të muzikës shqiptare janë bërë bashkë për të sjellë duetin e vitit. Sabiani dhe Seldi Qalliu kanë publikuar pasditen e djeshme një këngë që ka fituar menjëherë vëmendje maksimale. “Pa ty” është një baladë dashurie që përmes zërave karakteristikë të dy këngëtarëve po shndërohet shumë shpejt në një hit. Në vetëm […]

Mesazhi i veçantë i këngëtarit në ditëlindjen e të bijës

0
Vajza e Sabianit feston sot 19 vjetorin e lindjes. Këngëtari i njohur përmes një mesazhi special në Instagram i shpreh të bijës gjithë dashurinë e një prindi, ndërsa i uron veç lumturi. Ai e quan Kejsin me përkëdheli “motla ime e vogël”, ndërsa  e këshillon që të ndjekë karrierën dhe pastaj gjërat e tjera. 19 […]

Vajza e tij mori pjesë në videoklip, Sabiani zbulon arsyen se pse

0
Këngëtari i njohur Sabiani se bashku me vajzën e tij Keisi, ishin të ftuar tek “Rudina”, ku rrëfyen detaje nga jeta e tyre personale, por edhe profesionale. Sabiani ndër të tjera, foli edhe për një prej klipeve të tij ku vajza e tij u shfaq si modele. Kjo habiti disi publikun pasi i dedikohej dashurisë […]

Nuk do e besoni se si e ngushëllon Sabiani të bijën, kur është sëmurë

0
Për t’i ngritur moralin të bijës, pasi është e sëmurë Sabiani ka gjetur një mënyrë shumë orgjinale. Ai ka vendosur t’i dhurojë një telefon të shtrenjtë. Keisi Medini, vajza e këngëtarit shqiptar Sabiani, është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale. Së fudmi ajo ka rënë pak në heshtje duke mos postuar shumë foto […]