Home Tag "Sara Kapo"

Sara Kapo nis pushimet, provokon fort me sexapil-in e saj

0
Pas shiut që nuk na u nda përgjatë gjithë qershorit, më në fund vera hyri bashkë me temperaturat e larta. Dhe sigurisht që destinacioni i preferuar nga të gjithë është deti. Shumë personazhe të njohur janë fotografuar brigjeve të Shqipërisë dhe jo vetë. Mes tyre edhe vajza e Ema Andreas, Sara Kapo e cila duket sa […]

Sara Kapo rishfaqet në poza të nxehta

0
Tipi i saj i drejtpërdrejtë dhe mënyra e të bërit gjithçka pa doreza, e ka bërë vajzën e aktores së mirnjohur Ema Andrea, Sarën, të jetë magnet vëmendje. Sara nuk ndalet së surprizuari. Këtë herë ajo është rikthyer sërisht me foto provokuese. E veshur me një body të bardhë sipër shtratit, Sara duket mjaft provokuese. […]

Ema Andrea uron Sarën me fjalë poetike për ditëlindje

0
Tashmë jo vetëm Ema Andrea, por edhe vajza e saj Sara është një ndër personazhet më të përfolur të medias. Kjo e fundit, vetëm pak javë më parë ka lançuar edhe këngën e saj, duke i hyrë në këtë mënyrë karrierës në këtë fushë të artit. Të dyja, nënë e bijë nuk i kursejnë asnjëherë […]

Sara Kapo: Sa keq më vjen që kam dështuar me ekzekutimin e kësaj kënge

0
E ftuar në ‘Why Not’ Sara diskutoi detaje teknike dhe preferenca mbi paraqitje e saj në videon e saj të parë.  U komentua gjatë për daljen e saj pothuajse nudo në klipin ‘Watching You’ por Sara Kapos nuk i pëlqen diçka tjetër nga kënga. Ndërsa kënga po transmetohej në emisionin ‘Why Not’, moderatorja Roza Lati zbuloi se […]

Sara Kapo flet për këngën e saj: “Më vjen shumë turp nga vetja…”

0
E ftuar në emisionin e pasdites ‘’Rudina’’, Sara Kapo ka folur më shumë rreth planeve të saj për tu identifikuar edhe implementuar në fushën e muzikës si një këngëtare stili, pasi vetëm pak ditë më parë ka publikuar këngën ‘’Watching you’’. Sara është një nga vajzat që bën shumë zhurmë me postimet apo intervistat e […]

Sara Kapo gjen një mënyrë “hot” për të lajmëruar diçka

0
Sara Kapo i njeh rregullat që janë bërë për t’u shkelur në mënyrë që ndjekshmëria vetëm të rritet. “Po ju vëzhgoj”, thotë ajo teksa shfaqet hot dhe paraljmëron diçka. Vajza rebele e aktores Ema Andreas  këtë rradhë më hot se kurrë… “I been watching you” hah… Coming soon…stay tuned !”- shkruan Kapo krahas një fotos. Me bikini […]

Sara tregon të pasmet. Komenti i Ermalit është epik

0
E bija e aktores së njohur Ema Andrea, Sara Kapo njihet si një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar, pasi shpesh herë publikon foto mjaft provokuese. Këtë herë vjen me një foto, ku shfaq pjesërisht të pasmet e saj bombastike, si dhe tregon të brendshmet e saj të vogla me një ngjyrë të ndezur në […]

Vajza e Ema Andreas ‘fsheh’ hiret e saj pas një tyli

0
Vajza e Ema Andresë, Sara Kapo ka tërhequr vëmendjen  e të gjitha mediave kohët e fundit për shkak të fotove të nxehta që ka postuar në faqen e  saj në Instagram. Ajo ngjan tepër me nënë e saj, gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën moskokëçarëse. Me një veshje intime shumë transparente, dhe me një […]