Home Tag "sara"

A do të kemi një rikthim me Sarën, ja si përgjigjet Ledri Vula

0
Raporti i Sarës me Ledrin është kthyer në një dramë për ndjekësit kurioz. Ndarja e tyre ishte një nga më të bujshmet e estradës. Dyshja deri më tani kanë vendosur të mos zbulojnë detaje për arsyen. Ledri Vula gjatë pjesmarrjes në Miss Universe Albania 2024 është ngacmuar nga gazetarët për raportin me Sarën dhe mundësinë […]

Bardhi dhe Sara zbulojnë gjininë e bebit

0
Bardhi dhe Sara pak më parë kanë zbuluar gjininë e bebit. Dyshja do të bëhen prindër të një vajze. Ata kanë zgjedhur që këtë moment ta shijojnë vetëm pa prezencën e shumë njerzve siç jemi mësuar të shikojmë lart e poshtë në estradë dhe jo vetëm. Me një tortë dhe dy gota dyshja kanë ndarë […]

Sara Gjordeni rikthehet në ekran

0
Sara Gjordeni është padiskutim një nga emrat më të lakuar pas daljes nga Big Brother. Moderatorja dhe pse në pritje të ëmbël duket se planet për tu rikthyer në ekran janë më të shpejta nga se e prisnim. Nëpërmjet një postimi me ndjekësit Sara ka paralamëruar rikthimin në ekran pa zbuluar shumë detaje për projektin. […]

Sara Gjordeni iu vë kapak diskutimeve rreth ishave të saj

0
Sara Gjordeni iu ka vënë kapak diskutimeve rreth ishave të saj. Ajo në diskutimin e fundit që ishte në Post Big Brother u shpreh se disa gjëra janë zmadhuar dhe është shfrytëzuar për keq morali i saj. ‘Unë nuk e kuptoj kur i bë kaq e madhe kjo puna e ish-ave të mi që u […]

Sara Hoxha flet për ndarjen me Ledrin

0
Ndarja e Sarës dhe Ledrit ka qenë një nga lajmet më të zhurmshme pr mediat rozë. Dyshja nuk kanë preferuar të zbulojnë detaje rreth kësaj krize kjo mbase dhe për shkak të vajzës Poem. Në daljen e saj të fundit Sara nuk iu ka shpëtuar pyetjeve rreth krizës së tyre. E ftuar në “Cherry on […]

Shtatzënë në Big Brother! Sara Gjordeni iu jep fund spekulimeve

0
Kudo ku përmendet emri i Sara Gjordenit është e pamundur që të mos shkaktojë zhurmë mediatike. Lidhja me Bardhin dhe pritja e ëmbël ka bërë që emri i saj të jetë akoma më i lakuar në mediat rozë. Ndjekësit kurioz shpesh pyesin nëse shtatzënia e saj ka filluar në Big Brother Vip. Në lidhje me […]

Sara Gjordeni zbulon planet për martesë me Bardhin

0
Sara dhe Bardhi dhe pse kishin gjithë botën kundlr në historinë e tyre të dashurisë arritën të fitonin zemrat e publikut me kalimin e kohës. Dyshja së shpejti do të bëhen prindër. Çifti janë super të lumtur dhe mezi po e presin momentin e ardhjes në jetë. Në daljne e saj të fundit Sara është […]