Home Tag "sara"

London stilon veshjet e mamit dhe babit, ja si e ka veshur Ledionin

0
Fëmijët kanë gjithmonë fantazi dhe këtë e shprehin përmes lapësave e ngjyrave duke bërë piktura të ndryshme, apo duke ngjyrosur forma e figura me kreativitetin e tyre. Por kur dëshiron që pikturat e tyre ti mbash gjithmonë me vete është e mundur dhe kështu ka bërë edhe Sara me Ledionin të cilët kanë vendosur që […]

Tashmë nuk e fshehin më, Sara pozon me barkun e rrumbullakosur

0
Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë. Ata e kanë bërë publike lidhjen e tyre pak muaj më parë, ndërsa i shohim teksa postojnë foto dhe video së bashku ku shfaqen super të dashuruar. Deri tani asnjë prej të dyve nuk e ka pranuar se janë në […]