Home Tag "seksi"

Hipur mbi tavolinë – Kujt po i kërcen Morena Taraku?!

0
Këngëtarja bukuroshe Morena Taraku ka festuar ditëlindjen e saj para dy ditësh në kushte shtëpie. Ajo përveçse një këngëtare e suksesshme është edhe një femër shumë seksi, që me çdo dalje ndez rrjetin. Së fundmi Morena ka publikuar një video në profilin e saj në instagram duke bërë një kërcim seksi sipër mbi një tavolinë. […]

“Je bërë gati për seks“ – Alba Hoxha i kthehet komentuesit

0
Alba Hoxha është balerina seksi e televizonit shqiptarë dhe njëkohësisht edhe vajza që na jep informacione për motin. E veshur me një badi të zi, me çizme mbi gju me taka të larta dhe tek krahët të vendosura doreza të zeza, nuk kishte sesi komentet të mos vërshonin lum në këtë foto kaq seksi. Komenti […]

Olta Gixhari super seksi por e mundon diçka e madhe

0
Aktorja seksi Olta Gixhari na befason gjithmonë me çdo dalje të saj publike dhe me çdo postim ne profilet e rrjeteve sociale. Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video dhe detaji që bie më shumë në sy është mënyra seksi dhe joshëse që ajo ka pozuar. Por Olta përveçse seksi ka një hall shumë të […]

E veshur seksi – Zbulohet me kë ka lënë takim Françeska

0
Françeska Jace është gjithmonë në qëndër të vëmdëndjes së mediave dhe kujdo. Ajo ka stilin e saj të veçantë që e shoqëron gjithmonë. Po të vëmë re disa video në instastory që Françeska ka publikuar, ajo që bie më shumë në sy është veshja super seksi që Françeska ka zgjedhur. Po me kë e ka […]

Einxhel Shkira me neps shtatëzanie

0
Prezantuesja simpatike Einxhel Shkira sot është çuar nga gjumi super e uritur dhe me nevojë për të ngrënë gjërat e saj të preferuara. Detaji që bie shumë në sy është nepsi i Einxhel e thënë publikisht për gjellën me patate. E dim që kur femrat i është tekuar ne mëndje për të ngrënë diçka sikurse […]