Home Tag "seksi"

Bora Zemani nxorri në foto këmbët dhe ndezi rrjetin me komente

0
Moderatorja Bora Zemani sapo ka ndezur rrjetin me komente nga më të ndryshme. Ka publikuar një foto me një fustan të verdhë, të shkurtër ku detaji që bie më shumë në sy janë këmbët e saj elegante. Kjo foto sensuale ka ndezur rrjetin dhe komentet kanë vërshuar lumë. Të këngsha këmbët, shalgjatë, ti lëpij këmbët […]

Një tjetër këngëtare bëhet bjonde

0
“Bjonde e ke rradhën sonte” kjo ka qënë një nga shprehjet që përdorej prej vitesh por ngjyra e flokëve në bjonde është kthyer në një trend. Së fundmi personazhet publik janë duke e ardhuruar këtë ngjyrë. Vendos edhe Xhensila Myrtezaj që të ndryshoj look, bëhet krejtësisht bjonde. Xhensila ngjan një yll i vërtetë me këtë […]

Kjo foto e Adelina Tahirit na bëri të gjithëve të dyshojmë

0
Adelina Tahiri ka lindur apo jo?! Kjo është pyetja që i bëjnë të gjithë vetes pas kësaj foto të publikuar në instastory Adelina. E veshur me bikini trup, e mbuluar me aksesorë luksi dhe me linjat super perfekte të trupit. Jo nuk është photoshop, është trupi i saj për të cilin Adelina është kujdesur në […]

Emily Ratajkovski e nxehtë me bikini të vogla, shfaqet shumë seksi

0
Në fushën e modelingut Emily Ratajkoëski është ndër modelet më të kërkuara. Së fundmi ajo ka publikuar një imazh tejet seksi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet shumë seksi me një palë bikini minimaliste shumë të vogla. Fotot e saj kanë qarkulluar në të gjithë rrjetin, ndërkohë ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e […]