Home Tag "seldi"

Seldi tha se kishte respekt, por Mimoza habit me qëndrimin që mban

0
Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra qenë një nga çiftet më jetëshkurtër të showbizzit. Lajmi i ndarjes së tyre të bujshme u konfirmua pak ditë më parë nga vetë Seldi, në spektaklin ‘Dance with me’, ku edhe është konkurent këtë edicion. Këngëtari u shpreh se pavarësisht ndarjes ai vazhdon të ketë respekt për Mimozën dhe familjen e […]

Seldi sqaron ndarjen nga Mimoza. Ja çfarë ndodhi mes tyre

0
Një nga lajmet më të bujshme në mediat rozë ka qenë pikërisht ndarja e Seldit nga Mimoza Shkodra e cila u komentua gjatë. Fillimisht u aludua për ndarjen e tyre, pasi ata kishin fshirë nga rrjetet sociale fotot që kishin së bashku dhe më pas miqtë e tyre konfirmuan se çifti ishte ndarë. Sipas tyre shkak i […]

Përse mamaja e Seldit mban në Facebook ende ish-in e djalit?

0
Po përse njerëzit duhet të mendojnë se pas një ndarjeje kujtimet duhet të zhduken? Portalet kanë shkruar sot mbi disa foto që gjenden ende në profilin në Facebook të mamasë së Seldit. Në to gjendet edhe ish e dashura e këngëtarit. Disa e interpretuan si një neglizhencë e disa të tjerë si dashuri të zonjës […]

Artistët që nuk harruan të urojnë këtë 8 mars

35
Konotacioni festiv që ka marrë “8 marsi”, dita ndërkombëtare e të drejtave të grave, ka bërë që shumë prej artistëve të mirënjohur të muzikës shqiptare të publikojnë urime të ndjera në profilet e tyre, në rrjetet sociale. Më poshtë është një listë e gjatë e atyre të nuk harruan të preknin me urimet e tyre. […]