Home Tag "seldi"

Seldi dhe Keisi të lidhur?! Sabiani shuan çdo dyshim

0
Pas publikimit të këngës në bashkëpunim mes Keisit dhe Seldit, dolën thathetheme për një lidhje të mundshme të tyre. Edhe pse Seldi dhe vet Keisi e mohuan këtë thashethem sot në një intervistë të dhënë Sabiani për Panorama Plus është pyetur pikërisht për këtë thashethem.   E ndersa përgjigja e Sabiani ka lënë të gjithë […]

Seldi ka ditëlindjen, Mimoza hedh vellon e bardhë

0
Mund të thuhet me plotë gojën se Mimoza Shkodra, ka qenë një nga personazhet më të komentuar të vitit të shkuar. E e gjithë kjo vëmendje njëherësh, erdhi pas lidhjes e më pas ndarjes së bujshme me këngëtarin Seldi Qalliu. Sot, Mimoza ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku […]

Me në krahë një bjonde shumë seksi, Seldi sbulon surprizën e rradhës

0
Së afërmi këngëtari i njohur Seldi Qalliu do të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. ‘’S’ka dashni’’ titullohet kënga që do të vijë e realizuar edhe me videoklip pjesë e së cilës do të jetë një bjonde majft joshëse e quajtur Kejsi. Ajo është vajza e këngëtarit të njohur Sabian. ’S’ka dashni, shumë shpejtë’’, […]

Pasi Mimoza u bë nuse, kush është bukuroshja fatlume që, Seldi e quan “vajza ime”

0
Për shkak të ndarjes me këngëtaren Mimoza Shkodra, këngëtari Seldi Qalliu së fundmi, është bërë kryefjalë në mediat rozë. Jo më larg se dje, Mimoza u vesh nuse, për tu martuar me Ardian Gaxhën, në një shfaqe. Sakaq Seldi  është përfolur prej kohësh për marrëdhënien tepër shoqërore me bukuroshen Keisi, me të cilën do të vijë me një […]

Seldi u kap “mat” me modelen seksi, ja si reagon Mimoza

0
Një nga ngjarjet më të bujshme të showbiz-it, ka qenë pikërisht ndarja e Seldi Qalliut nga Mimoza Shkodra. Dy këngëtarët vijojnë që të jenë në qendër të vëmendjes së publikut. Këto kohët e fundit, Seldi është parë shpesh nën shoqërinë e vajzës së Sabianit, Keisi Medinit. Ditën e djeshme bukuroshja publikoi një video me këngëtarin gjatë një eventi. […]

Pak pas ndarjes nga Mimoza, nuk do e besoni me kë kapet “mat” Seldi

0
Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë komentuar shumë në media. Dyshja mori vëmendje për shkak se ndarja e tyre befasoi të gjithë. Ndërkohë pas ndarjes nga Mimoza, Seldi po shihet vazhdimisht në shoqërinë e modeles së njohur Kejsi Medini e bija e Sabianit. Ka qenë kjo e fundit që ka publikuar një video në Instastory, teksa shihet […]

“Hienat japin mend” Seldi tregon ndarjen nga Mimoza

0
Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra janë lakuar shumë mediatikisht si për lidhjen dhe për ndarjen e tyre. Seldi u shpreh se nuk mund ta çonin marrëdhënien e tyre deri në atë pikë saqë të bëheshin me fëmijë dhe më pas të ndaheshin. I ftuar në “Thumb” në ABC News, Seldi tregoi pse ndarja nga partnerja e […]

Mimoza flet për ndarjen nga Seldi: “Mua ma le fajin?”

0
Si lidhja dhe ndarja Mimoza Shkodrës dhe Seldi Qalliut janë mediatizuar masivisht. Të fejuar prej disa kohësh, e në prag martese ata e ndërprenë marrdhënien e tyre. Të dy konfirmuan ndarjen por pa dhënë një arsye. Në një intervistë të fundit për mediat, Mimoza pranoi se ishte ‘single dhe e lumtur’, por kënga e saj më e re, në […]