Home ShowBiz Në momente intime nga shtrati, Sindi i bën Seldit pyetjen më të pazakontë
Në momente intime nga shtrati, Sindi i bën Seldit pyetjen më të pazakontë
0

Në momente intime nga shtrati, Sindi i bën Seldit pyetjen më të pazakontë

0
0

Këngëtari Seldi Qalliu i habiti të gjithë fansat teksa krejt papritur prezantoi partneren e tij.

Me një foto duke u puthur, këngëtari i uronte ditëlindjen partneres, ndërsa tregoi gjithashtu se i kishte përgatitur një suprizë shumë të këndshme për 22 vjetorin e lindjes.

Ai e ka prezantuar edhe më herët vajzën në fjalë, dhe konkretisht në klipin e një prej këngëve të tij.

Ndërkaq që nga momenti që Seldi vendosi ta bënte publike lidhjen, edhe Sindi ka vendosur të publikojë foton e në instagramin e saj.

Ajo ka postuar së fundmi një foto bashkë me Seldin nga dhoma e gjumit ndërsa e ka kapur këngëtarin nga mjekra.

“Kur e pyes sa herë ke qenë i fejuar”, shkruan Sindi krahas fotos ku Seldi ka pozuar me gojën hapur.

Kujtojmë se këngëtari ka qenë dikur i fejuar me këngëtaren Mimoza Shkodra, ndërsa është përfolur vazhdimisht për romancat e tij.

View this post on Instagram

Kur e pyes sa here ke qene i fejuar 😅

A post shared by Cindycela (@cindycela) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFK9N79gvKr/

Burimi i fotos: