Home Tag "Selvije"

Çfarë mendon për ishat e Shpatit, Selvija jep përgjigjien befasuese

0
Shpati dhe Selvija janë kthyer në dyshen më të dashur për publiku. Selvija është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj private. Së fundmi një prej ndjekësve i ka bërë një pyetje të guximshme. Çfarë mendimi ke për ishat e Shpat Kasapit. Selvija ka befasuar […]

Nuk është Shpati, dashuria e vërtetë ka vetëm një imazh për Selvije Jaon

0
Selvije Jao është mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo ndan shpesh momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale me Shpatin dhe të birin. Së fundmi krahas pozave të këndshme me të voglin e saj Roel shkruan: ‘Si duket dashuria e vërtetë’. Linku: https://www.instagram.com/p/Cd3ZU1ysZJL/ Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cd3ZU1ysZJL/

Selvije Jao zbulon për herë të parë raportin me vjehrrën

0
Selvija dhe Shpati janë një nga çiftet më të dashura të estradës. Në një bashkëbisedim me ndjekësit Selvija zbulon më shumë detaje nga jeta e saj private. E pyetur për raportet me vjehrrën, Selvia u përgjigj: ‘M’ka vajzë të vogël, pasi Shpati ka një motër më të madhe të mrekullushme, mandej vi unë. Kemi raporte […]