Home Tag "shen valentin"

Roza Lati me dy partnerë seksi për Shën Valentin

0
Ndonjëherë dhuratat që i bën vetes për Shën Valentin, nuk i harron kurrë. Madje sa më të shtrenjta të kenë qenë ato, aq më shumë i kujton me nostalgji. Kështu bën edhe moderatorja Roza Lati. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram ajo kujtoi që pikërisht sot një vit kishte zmadhuar gjoksin. ”Mbaj mend vjet për […]

Përvëluese pranë zjarrit. Luana Vjollca nuk i shpëton dotë fotove “pa mendje” për Shën Valentin

0
14 shkurti i djeshën ka pasur variacion të jashtzakonshëm për personazhet publik. Të gjithë kanë gjetur mundësinë për të shprehur dashurinë duke surprizuar të dashurit e zemrës. Në këtë ditë nuk kishte si të mungonin edhe imazhet e një prej femrave më të përfolura të showbizz-it shqiptar, Luana Vjollca. Ajo ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetet […]

Ja çfarë dhurate të lezetshme ka marrur Dua Lipa për Shën Valentin

0
Dashuri, dashuri gjithandej. Kjo ditë sikur ua hap sytë të gjithëve dhe iu thotë që të shprehin dashuri sa të mundin. Bekimi me dashuri është një nga gjërat më të mira në jetë. Ajo ndodh aq papritmas por menjëherë fillon të bëhet pjesë e rëndësishme e qenies tënde. Një gjë shumë me vlerë në jetë […]

Eduart Ndocaj kaubojsi poet. Befason me dedikimin romantik për Shën Valentin

0
Sipërmarrës i sukseshëm, kaubojs,  deputet dhe politikan karizmatik edhe pse jetëshkurtër në këtë angazhim, së fundmi piktor por edhe poet. I gjithanshëm Ndocaj dhe mjaft i dedikuar ndaj familjes dhe romantik në jetën në çift. Ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj nuk ka surprizuar vetëm të shoqen për 14 shkurt, por edhe ndjekësit e shumtë […]

Fiori Dardha tregon dhuratën epike që ka marrë për Shën Valentin

0
14 shkurti i Shën Valentinit, është një festë e importuar dhe si çdo festë tjetër e importuar në thelb ka konsumin. Të blesh dhe jo të bësh dhuratë për Shën Valentin, është një detyrim i cili nëse nuk përmbushet, nuk quhet e festuar festa. Këtë gjë e ka vënë në dukje edhe gazetarja e mirnjohur […]

Për një Shën Valentin luksoz…

0
Jemi në muajin e dashurisë, shumë pak ditë pranë 14 Shkurtit ditës së të dashuruarve. Ky artikull i dedikohet më shumë gjinisë mashkullore sepse janë ata që do paguajnë faturat në fund të një udhëtimi, darke apo në bar. Nëse dëshironi që të surprizoni dashurinë e jetës tuaj dhe këtë ditë ta kaloni të mbuluar […]