Home Tag "SHOWBIZ"

Roli i ri i Kim Kardashian lidhet me profesionin e saj

0
Kim Kardashian do të luajë rolin e një avokateje të famshme divorcesh në një serial të ri. Burime për “TMZ” thonë se roli i Kim është frymëzuar nga Laura Ëasser e cila njihet në Los Anxheles si avokatja e divorceve të VIP-ave të rëndësishëm. Laura është marrë me divorcin e Kim nga Kanye, por lista […]

Sezoni i fundit i “The Crown” lançohet në Los Anxhelos

0
Sezoni i fundit i ‘The Crown’ u lançua në Los Anxhelos mbrëmjen e së dielës  me shumicën e aktorëve të pranishëm, pasi greva e aktorëve të Hollivudit përfundoi në fillim të javës. Pjesa e parë e sezonit të fundit sjell ngjarjet që çuan në vdekjen e Princeshës Diana në 1997, e luajtur edhe një herë […]

Kim Kardashian fiton miliona dollarë në vetëm pak minuta

0
Kim Kardashian fiton miliona dollarë në vetëm pak minuta. Kështu shkruan tabloidi britanik Daily Mail që nënvizon faktin se bukuroshja po fiton të ardhura të larta falë suksesit të linjës së re të veshjeve të brendshme për meshkuj. 43-vjecarja lançoi markën e saj të veshjeve ‘Skims’ në 2019, por tani po thyen rekorde për shkak […]

David Beckham puth në buzë vajzën 12-vjeçare

0
Kritikat nuk e kanë ndalur ish-futbollistin David Beckham të puthë sërish në buzë vajzën e tij 12-vjeçare. Këtë herë puthja mes vajzës dhe Beckham ishte për përgatitjen e këtij të fundit për Javën e Modës në Paris. Në video, Harper shihet duke i bërë make up babait të saj nën tingujt e këngës ‘Style’ të […]

Ariana Grande dhe Ethan Slater shihen bashkë në Disneyland mes divorceve të tyre me ish-partnerët

0
Këngëtarja, Ariana Grande dhe aktori, Ethan Slater po shkojnë fuqishëm drejt divorceve me ish-partnerët e tyre – prandaj, po kalojnë më shumë kohë së bashku. Çifti u pa krah për krah me njeri-tjetrin, teksa po shëtisnin nëpër Disneyland, ani pse në fotografitë e shkrepura, shihen me vështirësi, pasi janë fotografuar nga pas. Një fotografi nga […]

Kanye West dhe Bianca Censori ecin zbathur rrugëve të Italisë

0
Rep artisti Kaney West, dhe “gruaja” e tij, Bianca Censori, dolën pa këpucë dhe çorape gjatë një shëtitjeje në Firence të Italisë, disa ditë pasi ai u fotografua me pantallonat e ulur gjatë një shëtitje me varkë. Çifti doli zbathur pasi shijoi një zbavitje 45-minutëshe për blerje në një dyqan të markës Balenciaga, që ishte […]