Home Tag "SHOWBIZ"

Ariana Grande dhe Ethan Slater shihen bashkë në Disneyland mes divorceve të tyre me ish-partnerët

0
Këngëtarja, Ariana Grande dhe aktori, Ethan Slater po shkojnë fuqishëm drejt divorceve me ish-partnerët e tyre – prandaj, po kalojnë më shumë kohë së bashku. Çifti u pa krah për krah me njeri-tjetrin, teksa po shëtisnin nëpër Disneyland, ani pse në fotografitë e shkrepura, shihen me vështirësi, pasi janë fotografuar nga pas. Një fotografi nga […]

Kanye West dhe Bianca Censori ecin zbathur rrugëve të Italisë

0
Rep artisti Kaney West, dhe “gruaja” e tij, Bianca Censori, dolën pa këpucë dhe çorape gjatë një shëtitjeje në Firence të Italisë, disa ditë pasi ai u fotografua me pantallonat e ulur gjatë një shëtitje me varkë. Çifti doli zbathur pasi shijoi një zbavitje 45-minutëshe për blerje në një dyqan të markës Balenciaga, që ishte […]

Jamie Foxx kërkon falje për postimin “antisemitik”, thotë se “ka vetëm dashuri në zemër”

0
Aktori dhe komediani amerikan, Jamie Foxx ka kërkuar falje publike, pasi së fundmi ai ndau një postim të diskutueshëm në Instagram, që shumë e konsideruan si “antisemitik”. “Dua t’i kërkoj falje komunitetit hebre dhe të gjithë atyre që u ofenduan nga postimi im”, shkroi fituesi i “Oscars”, në Instagram. “Tani e di që zgjedhja ime […]

Gigi Hadid habit me veprimin ndaj Zayn Malik

0
Modelja Gigi Hadid ka dhënë miratimin e saj për foton më të fundit në Instagram të ish-të dashurit dhe babait të fëmijës së saj, Zayn Malik, dhe e gjithë bota është dëshmitare. Këngëtari pozoi për një foto pa këmishë ndërsa luante një piano të kuqe, duke treguar tatuazhet më të fundit në koleksionet e tij. […]

Elton John dëshmon në mbështetje të Kevin Spacey në gjyqin e abuzimit seksual

0
Kantautori dhe pianisti anglez, Elton John ka marrë pjesë për të dëshmuar nëpërmjet videokonferencës në Monako në gjyqin e mbajtur në Londër për aktorin, regjisorin, producentin, skenaristin dhe këngëtarin fitues të Oskarit, Kevin Spacey , 63 vjeç. Spacey përballet me 12 akuza për krimet seksuale. Muzikanti dhe kompozitori britanik tashmë në pension pretendoi se Spacey […]