Home Tag "shume joshese"

Moda e re e xhinseve, Emily Ratajkowski na prezanton me trendin e ri

0
Emily Ratajkowski është një nga vajzat më të ndjekura në Instagram me 22.5 milionë ndjekës. Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen dhe si të rrisë temperaturat për fansat e saj. Mëgjithëse zakonisht publikon foto me lingerie dhe fustane minimaliste, këtë herë 27-vjeçarja ka vendosur që të tregojë anën e saj seksi në një mënyrë […]