Home Lifestyle Moda e re e xhinseve, Emily Ratajkowski na prezanton me trendin e ri
Moda e re e xhinseve, Emily Ratajkowski na prezanton me trendin e ri
0

Moda e re e xhinseve, Emily Ratajkowski na prezanton me trendin e ri

0
0

Emily Ratajkowski është një nga vajzat më të ndjekura në Instagram me 22.5 milionë ndjekës. Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen dhe si të rrisë temperaturat për fansat e saj.

Mëgjithëse zakonisht publikon foto me lingerie dhe fustane minimaliste, këtë herë 27-vjeçarja ka vendosur që të tregojë anën e saj seksi në një mënyrë ndryshe.

Ajo ka postuar një foto, ku të pasmet e saj shfaqen gjysmë jashtë, në një palë xhinse Levi, duke na treguar në këtë mënyrë trendin e ri të modeleve të xhinsave.

View this post on Instagram

accidents happen

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bw9lpj0Ht-K/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw7sJU1HED2/