Home Tag "sinan vllasaliu"

Sinan Vllasaliu na jep lajmin e mirë

0
Menduat që vera kaloi dhe nuk do të kemi më hite nga i madhi Sinan Vllasaliu, nëse ju ka shkuar nëpërmend kjo gjë e këni pasur totalisht gabim pasi ai dje me anë të një postimi në Instagram na jep lajmin e mirë. Sapo ka përfunduar punën për këngët e reja që do sjelli që […]

Sinani dhe Teuta, me të njëjtën buzëqeshje si dikur

0
Se vitet mund të ikin tutje, por disa gjëra do vazhdojnë të jenë si ditën e parë. Ashtu si dashuria dhe buzëqeshja që Sinani dhe Teuta përjetojnë kur janë pranë njëri-tjetrit. Në një foto të ndarë nga artisti pak orë më parë, kuptohet se kanë shijuar jetën e natës. “Relax”, ka shkruar këngëtari në foton […]

Kur Sinan Vllasaliu luante në kitarë – Foto nostalgjie

0
Koha për pak nostalgji. Sinan Vllasaliu ka hapur albumin dhe ka përzgjedhur një foto jo pak të bukur. Më i ri, pa thinja dhe po aq simpatik sa sot, këngëtari është shfaqur duke luajtur plot ndjenjë në kitarë. Stili ashtu si edhe të qenurit artist është i lindur. Ja, në një foto të shumë shumë […]

Urimi i veçantë i Sinan Vllasaliut për ditëlindjen e bashkëshortes

0
Sinan Vllasaliu, këngëtari i hiteve ka uruar bashkëshorten e tij përmes një postimi ne profilin e tij në Instagram. Ai nuk është shumë aktiv me postime por urimi për bashkëshorten me rastin e ditëlindjes së saj nuk kishte sesi të mungonte. Teuta quhet bashkëshortja e Sinanit e cila mban në krahë nipin  e tyre dhe […]

Darka e paharrueshme që mblodhi tre artistë në një vend

0
Dy Sinanët, ai Hoxha dhe ai Vllasaliu, bashkë me kolegen dhe miken e ngushtë Vjollca Haxhiu shijuan mbrëmjen e djeshme një darkë të mrekullueshme. Fotoja dhe postimi i gjatë e i vërtetë i Sinanit solli një copëz të atmosferës, por edhe dashurisë që ata kanë për njëri-tjetrin. Fjalëve të Sinan Hoxhës për dy miqtë e […]

Detaje ekskluzive mbi klipin e ri të Sinan Vllasaliut

0
Legjenda e muzikës, Sinan Vllasaliu, do të publikojë shumë shpejt projektin më të ri muzikor me videoklip të titulluar “Nuk shitet shtëpia”. Një tematikë e ndjeshme është ajo e emigrimit të fëmijëve dhe më pas shitja e shtëpisë së prindërve. Është pikërisht ky subjekti që do të arrijë t`ju përlot. Për të mos diskutuar pastaj […]

Sinan Vllasaliu publikon sonte hitin më të ri!

0
Sinan Vllasaliu do të sjellë sonte projektin më të ri të titulluar “Ma le kile”. Ashtu si gjithmonë edhe këtë herë “EmraCom”, ka realizuar një projekt fantastik për fansat e muzikës. Zëri i veçantë i artistit të madh, do të sjellë sonte në mbrëmje hitin e ri. Kënga duket interesante që në titull dhe e […]

Sinan Vllasaliu – I dehur nga dashnija

0
Sinan Vllasaliu sapo mbërriti me klipin e tij më të ri “Ok nasht”. Kënga e këtij klipi ishte publikuar ditë më parë dhe audios e zërit të mrekullueshëm të Sinan Vllasaliut iu shtuan edhe pamjet e klipit. Tashmë të gjithë patët mundësinë të dëgjoni edhe njëherë Sinan Vllasaliun t`i këndojë dashurisë. Ai i këndon asaj […]

Çfarë mendon dhëndëri për Sinan Vllasaliun?

0
Sinan Vllasaliu mund të quhet një nga artistët më të plotësuar e të përmbushur nga jeta. Ai është me shumë karrierë, simpatik, ka një familje të mirë, e mbi të gjitha është bërë edhe gjysh. Këto janë të gjitha çfarë e mbushin një njeri. Kështu Sinani nuk ka fansa vetëm njerëzit e shumtë që pëlqejnë […]