Home Tag "sinani kenge"

Sinan Hoxha publikon hitin e ritakimit me miqtë e vjetër

0
Vera është e bukur jo vetëm për pushimet dhe plazhin, por edhe për ritakimin me miqtë e vjetër. Këto ritakime zemre do të kenë tashmë hitin e tyre “Shoqnia”. Sinan Hoxha sapo e publikoi këngën që u bë e famshme pa u publikuar ende. Dihet se kur miqtë e ngushtë bëhen bashkë do të pijnë […]

Detaje ekskluzive mbi klipin e ri të Sinan Vllasaliut

0
Legjenda e muzikës, Sinan Vllasaliu, do të publikojë shumë shpejt projektin më të ri muzikor me videoklip të titulluar “Nuk shitet shtëpia”. Një tematikë e ndjeshme është ajo e emigrimit të fëmijëve dhe më pas shitja e shtëpisë së prindërve. Është pikërisht ky subjekti që do të arrijë t`ju përlot. Për të mos diskutuar pastaj […]