Home Tag "Skena të nxehta"

Klipi i ri i Encës me skena të nxehta, këngëtarja publikon pamjet

0
Këngëtarja e njohur Enca ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjelli një këngë të re dhe siç shihet nga pamjet që ka publikuar këngëtarja do të jetë ‘flakë’ fare. “Jealous”, titullohet kënga më e re e Encës, dhe në pamjet e klipit shfaqen disa femra me bikini, të cilat kanë ekspozuar të pasmet e […]

Skena të nxehta, dalldis Linda Rei mes dy meshkujsh

0
Linda Rei është në qendër të vëmendjes së showbiz-it shqiptar, pavarësisht mungesës së saj në projekte televizive. Linda e ruan vëmendjen publike duke qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht foto e video provokuese teksa ekspozon format e saj trupore. Këto kohë ajo është duke jetuar në Itali dhe në një video që ka […]