Home Tag "sozia"

Zbulohet sozia e Besit versioni femër, janë identik

0
Aktori i humorit Bes Kallaku duket se ka zbuluar versionin femër të vetes së vet dhe një foto e ka publikuar në instagram. Fotoja është bardh e zi dhe tregon një grua që po mat tensionin. I vetmi ndryshim nga Besi është që gruaja ka flokë të gjata të zeza, por nëse shohim tiparet janë […]

Zbulohet sozia e Jennifer Lopez, janë si dy pika uji,

0
Të gjithë kemi një ose më shumë sozi në të gjithë botën dhe në disa raste sozia mund të jetë kopja identike të paktën në pamje. Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren Jennifer Lopez e cila ka zbuluar kopjen e saj. Bëhet fjalë për 28 vjeçaren Janice Garay e cila është një bodybuilder e famshme. […]