Home ShowBiz Zbulohet sozia e Adelina Ismajlit, vajza është identike me këngëtaren na la pa fjalë
Zbulohet sozia e Adelina Ismajlit, vajza është identike me këngëtaren na la pa fjalë
0

Zbulohet sozia e Adelina Ismajlit, vajza është identike me këngëtaren na la pa fjalë

0
0

Adelina Ismajli duket se ashtu si shumica e njerëzve ka një sozi që i ngjan thuajse në mënyrë identike.

Këtë e ka vërtetuar edhe vetë Adelina e cila ka postuar në instgram një foto që po qarkullon së fundmi në media ku shohim së bashku në një foto Genta Ismajlin, Dafina Zeqirin dhe një person tjetër që është kopja e Adelina Ismajlit.

Por këngëtarja thotë se nuk është ajo, por është thjesht një fanse e saj të cilën ajo e do shumë.

Nese Adelina nuk do të thoshte gjë, askush nuk do ta dyshonte që në foto është Adelina, pasi këngëtarja dhe fansja e saj duken identike.

Të dyja me flokë të gjata të zeza kaçurelë, të njëjtat tipare, e njëjta buzëqeshje aq sa edhe vetë këngëtarja do jetë habitur, prandaj ka vendosur të sqarojë që nuk është ajo në foto.

Adelina ismajli

Link: https://www.instagram.com/adelinaofficiel/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By-rbnFBmim/