Home Tag "stefi prifti"

Stefi Prifti qejfmbetur me Rudina Magjistarit? Ja si qëndron çështja

0
Ditën e djeshme Stefi Prifti, u shpreh qejfmbetur në rrjetin social për emisionin e Rudina Magjistarit në Klan. Shkak ishte tematika për “Këngën Magjike”, ose më saktë, panelistët që kishte ftuar moderatorja. Në panel ishin pikërisht gazetarët Dasara Karaiskaj, Eni Shehu, Albina Gjergji, blogerja e modës Stela Sallaku si dhe këngëtarja Orgesa Zaimi. Fakti që […]