Home Tag "surprize"

Wow, Fjolla merr dhuratën luksoze, këngëtarja super e emocionuar

0
Këngëtarja Fjolla Morina është surprizuar mbrëmjen e djeshme me një super dhuratë. Ajo ka postuar në instagram disa video ku shfaqet teksa shkon drejt një makine Audi Q 7 shumë e emocionuar ndërsa dikush i thotë “Hajd për hajër”. Fjolla dëgjohet të reagojë tejet e emocionuar sidomos kur hap derën e makinës dhe brenda gjen […]

Nuk e dinim kaq romantik, nuk do ta besoni çfarë bën Romeo për Jonidën

0
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë një prej çifteve më të diskutuara të momentit. Gjithmonë bashkë dhe gjithmonë aktivë në rrjetet sociale, ata të dy janë shndërruar në një prej çifteve më simpatike që ka arritur të fitojë vëmendjen dhe dashurinë e fansave. Aktori e ka shprehur vazhdimisht me anë të gjesteve  dhe fjalëve të […]

Kthehet në shtëpi dhe gjen një surprizë, ja si e pret burri Afërditën

0
Afërdita Dreshaj është e martuar tashmë prej disa vitesh me sportin çek Jakub Kindl dhe aktualisht po jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo e tregon vazhdimisht me foto dhe video në instagram raportin e veçantë që ka me të shoqin, ndërsa ndan me ndjekësit në instagram momente nga pushimet, apo momentet argëtuese së […]