Home Tag "të bën të fantazosh…"

Marina Fara të bën të fantazosh…

0
Format dhe pamja e saj tërheqëse e ka bërë atë mjaft të komentuar në mediat “rozë”. Vajzës së këngëtares së njohur, Eli Fara, Marinës mesa duket  i pëlqen kjo gjë dhe kohët e fundit ka filluar të postojë foto shumë “provokuese” në rrjetet sociale, veçanërisht në Insagram.  Së fundmi Marina ka postuar në Instastory disa foto dhe video shumë tërheqëse e cila të bëjnë të fantazosh. Bukuroshja është […]