Home ShowBiz Marina Fara të bën të fantazosh…
Marina Fara të bën të fantazosh…
0

Marina Fara të bën të fantazosh…

0
0

Format dhe pamja e saj tërheqëse e ka bërë atë mjaft të komentuar në mediat “rozë”.

Vajzës së këngëtares së njohur, Eli Fara, Marinës mesa duket  i pëlqen kjo gjë dhe kohët e fundit ka filluar të postojë foto shumë “provokuese” në rrjetet sociale, veçanërisht në Insagram.

 Së fundmi Marina ka postuar në Instastory disa foto dhe video shumë tërheqëse e cila të bëjnë të fantazosh. Bukuroshja është frekuentuese e rregullt e jetës së natës dhe shkëlqen në paraqitjet e saj. Ajo që bie më shumë në sy në këto pamje është trupi dhe format e saj tërheqëse.