Home Tag "tifoze te zjarrta"

Kejvina dhe Oriola i vënë flakën stadiumit, nuk i kishim parë asnjëherë kaq të nxehta

0
Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi, kanë qënë mbrëmjen e djeshme në Elbasan Arena ku kanë ndjekur nga afër ndjeshjen e kombëtares shqiptare me Islandën. Bukuroshet kanë ndezur edhe më shumë atmosferën duke bërë tifozeri të zjarrtë për Shqipërinë. Ato shfaqen ndërsa këndojnë nën ritmet e këngës “O sa mirë me qen shqiptar” […]