Home ShowBiz Kejvina dhe Oriola i vënë flakën stadiumit, nuk i kishim parë asnjëherë kaq të nxehta
Kejvina dhe Oriola i vënë flakën stadiumit, nuk i kishim parë asnjëherë kaq të nxehta
0

Kejvina dhe Oriola i vënë flakën stadiumit, nuk i kishim parë asnjëherë kaq të nxehta

0
0

Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi, kanë qënë mbrëmjen e djeshme në Elbasan Arena ku kanë ndjekur nga afër ndjeshjen e kombëtares shqiptare me Islandën.

Bukuroshet kanë ndezur edhe më shumë atmosferën duke bërë tifozeri të zjarrtë për Shqipërinë.

Ato shfaqen ndërsa këndojnë nën ritmet e këngës “O sa mirë me qen shqiptar” dhe duket tejet të entuziazmuara për avantazhin e kombëtares.

Vajza shfaqen nga tribuna, të veshura me fustane të shkurtëra të ngushta dhe me dekoldenë e ekspozuar.

Ato mund të konsiderohen pa frikë tifozet me seksi të kombëtares, ndërsa duket se edhe i kanë sjellë fat skuadrës e cila e mundi Islandën me rezultatin 4 me 2, duke na bërë krenarë.

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1gjj9KhveF/https://www.instagram.com/p/B2AO6oMCxmL/