Home Tag "Timo"

Përkrah Timo Fllokos, Vera Grabocka ndan mesazhin e dashurisë

0
Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë një nga çiftet model kur vjen puna tek rrugëtimi i tyre i gjatë i dashurisë. Vera është gjithmonë e kursyer në rrjete sociale për jetën private. Në ditën e të dashuruarve ajo ka ndarë disa copëza kujtimesh me Timon ku krahas shkruan: ‘Ku më pranë se simbolit të ëndrrave […]

Luks dhe finesë, pamje brenda shtëpisë së Timo Fllokos dhe Vera Grabockës

0
Vera Grabocka dhe pse ka një jetë në ekran është treguar shumë fanatike me privatësinë e familjes. Timo Flloko dhe Vera janë kthyer në një nga çiftet shembull për të rinjtë. Dyshja kanë arritur ti mbijetojnë sfidave dhe problemeve pavarësisht kohës. Së fundmi regjisorja ka vendosur të bëjë një përjashtim. Ajo ka ndarë pak detaje […]

Vera dhe Timo shkëlqejnë pranë njëri tjetrit në foton romantike

0
Regjisorja e njohur Vera Grabocka tashmë prej vitesh është e martuar me aktorin e njohur Timo Flloko. Ata të dy i shohim rrallë të pozojnë së bashku, por në momentet që e bëjnë, fotot e tyre tërheqin gjithmonë vëmendjen. Këtë herë Vera dhe Timo shfaqet së bashku në ambjentet e një shtëpie të arreduar gjithë […]