Home Tag "toples para pasqyres"

Modelja lan dhëmbët para pasqyrës… topless!

0
Supermodelja Heidi Klum, ndihet aq komode me veten, sa nuk e ka problem që në rrjetin e saj social Instagram, të publikoje video dhe foto të ndryshme nga përditshmëria. E ndjekur nga 6.3 milionë njerëz në Instagram, modelja i ndërthyr postimet e saj me imazhe mjaft artistike. Së fundmi supermodelja ka guxuar duke ekspozuar trupin […]