Home ShowBiz Modelja lan dhëmbët para pasqyrës… topless!
Modelja lan dhëmbët para pasqyrës… topless!
0

Modelja lan dhëmbët para pasqyrës… topless!

0
0

Supermodelja Heidi Klum, ndihet aq komode me veten, sa nuk e ka problem që në rrjetin e saj social Instagram, të publikoje video dhe foto të ndryshme nga përditshmëria.

E ndjekur nga 6.3 milionë njerëz në Instagram, modelja i ndërthyr postimet e saj me imazhe mjaft artistike. Së fundmi supermodelja ka guxuar duke ekspozuar trupin dhe është shfaqur topless.

Modelja ka xhiruar një video para pasqyrës, duke larë dhëmbët. Por ajo që bie në sy, është fakti se nëna e katër fëmijëve shfaqet “topless”. Ajo mban të veshur vetëm mbathje të zeza, teksa qëndron para pasqyrës.

View this post on Instagram

GUTE NACHT IHR LIEBEN 😁❤️ #heidiklumintimates

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Link: https://www.instagram.com/p/ByuHinIBRea/

View this post on Instagram

The girl next door @markseliger 😘❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bwze6wqDvny/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bys7h3ZJ5O3/