Home Tag "Topless përpara pasqyrës."

Topless përpara pasqyrës. Lum kritikash për Kim Kardashian

0
Një lum kritikash ka ndjekur një ndër fotot më të klikuara së fundmi, të ikonës së showbizz-it ndërkombëtar Kim Kardashian.   Këtë herë Kim në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto ku shfaqet përpara pasqyrës topless dhe efekti i kërkuar është harritur. Deri këtu gjithçka është në rregull, sepse fansat e saj janë mësuar […]