Home Lifestyle Topless përpara pasqyrës. Lum kritikash për Kim Kardashian
Topless përpara pasqyrës. Lum kritikash për Kim Kardashian
0

Topless përpara pasqyrës. Lum kritikash për Kim Kardashian

0
0

Një lum kritikash ka ndjekur një ndër fotot më të klikuara së fundmi, të ikonës së showbizz-it ndërkombëtar Kim Kardashian.

 

Këtë herë Kim në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto ku shfaqet përpara pasqyrës topless dhe efekti i kërkuar është harritur.

Deri këtu gjithçka është në rregull, sepse fansat e saj janë mësuar me të tilla postime, por ajo që i ka irrituar ata ishte fakti se si fotografe ylli i familjes më të famshme në botë ka përdorur vajzën e saj 4-vjeçare, North.

Topless para vajzës, teksa pozon për të panjohur. Kim Kardashian kalon një tjetër kufi të trasgresivitetit.

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Link: https://www.instagram.com/p/Be8V9RCFmMy/?taken-by=kimkardashian

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bejm3Yglg2e/?taken-by=kimkardashian