Home Tag "tuna"

Mes sukseseve dhe urimeve, ja si po i gëzohet ditëlindjes Tuna

0
Tuna është një nga këngëtaret më të zhurmshme në rrjete si për jetën personale dhe atë profesionale. Sot këngëtarja feston 37 vjetori e lindjës. Urimet për të nuk kanë munguar që në orët e para të mengjesit. Të gjithë janë bërë kurioz për të ditur urimin e Patrisit por deri më tani nuk ka bërë […]

Në 1 vjetorin e Zen, Tuna dhe Patrisi zbulojnë pamjet nga festa

0
Në familjen e Tunës dhe Patrisit ka vend për festë. I vogli i tyre Zen ka festuar 1 vjetorin e lindjes. Në një datë kaq të rëndësishme nuk kishin si të mungonin surprizat dhe një super festë familjare. Patrisi dhe Tuna janë rikthyer së bashku dhe një detaj i tillë u konfirmua gjatë pushimeve që […]

‘Bëhu më i pistë me mua’, Tuna befason me kërkesën e fundit

0
Tuna është në fokusin e mediave rozë për shkak jetës private. Ndarjet dhe rikthimet me Patrisin ka bërë që shpesh të zhurmojë në titujt rozë. Së fundmi Tuna ka befasur me një postim në rrjete sociale. ‘Ji romantik dhe i pistë me mua’. Kujtojmë se pak ditë më parë Tuna dhe Patrisi së bashku me […]

Çmimi që nuk ia dhanë kurrë, Tuna ironizon hapur produksionin

0
Këngëtarja Tuna është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj. Së fundmi këngëtarja ka ironizuar çmimet që premtohen në spektakle të ndryshme dhe nuk jepen. Para disa vitesh Tuna mori çmimin e parë në Dancing With the Stars. Këngëtares iu premtua një apartament në Tiranë […]

Zen bën 3 muajsh – Mami Tuna zbulon detajet

0
Tuna tashmë nënë e dy djemve, Zen dhe Tian po shijon periudhën më të bukur të mëmësisë. Djali i saj i vogël Zen mbush 3 muaj nga momenti që ka ardhur në jetë dhe mami Tuna që gjithmonë është shumë detajiste i ka përgatitur një foto sesion të voglit të saj. Në foto shihet edhe […]