Home Tag "“turbullon” fansat me bikinin mikroskopik"

Anastasiya, “turbullon” fansat me bikinin mikroskopik

0
Anastasiya Kvitko nuk i kursen aspak provokimet me video dhe foto. E në fakt bukuroshja ruse së fundmi ka publikuar “dy në një” foto dhe video në një. Anastasiya e cila konsiderohet edhe si rivalja më e denjë e Kim Kardashian, ka “turbulluar” fansat me format e saj në një bikini mikroskopik. Në videon e fundit duke ecur […]