Home Lifestyle Anastasiya, “turbullon” fansat me bikinin mikroskopik
Anastasiya, “turbullon” fansat me bikinin mikroskopik
0

Anastasiya, “turbullon” fansat me bikinin mikroskopik

0
0

Anastasiya Kvitko nuk i kursen aspak provokimet me video dhe foto. E në fakt bukuroshja ruse së fundmi ka publikuar “dy në një” foto dhe video në një.

Anastasiya e cila konsiderohet edhe si rivalja më e denjë e Kim Kardashian, ka “turbulluar” fansat me format e saj në një bikini mikroskopik.

Në videon e fundit duke ecur në plazh, ku në fokus janë të pasmet bombastike, të cilave me miliona komentues nuk u kanë rezistuar dot.

Link: https://www.instagram.com/p/BgHerCWgiZM/?taken-by=anastasiya_kvitko

Good morning ☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Link: https://www.instagram.com/p/BgG9kMQg_Ub/?taken-by=anastasiya_kvitko