Home Tag "tv klan"

Një tjetër sukses për Tv Klan, kanali vlerësohet me çmim nga YouTube

0
Kanali zyrtar i televizionit Klan në YouTube ka arritur gjatë muajit shtator të vitit të kaluar shifrën e 1 milion subscribers. Kjo arritje është vlerësuar nga platforma në fjalë me çmimin “Golden Play Button” një vlerësim ky që i jepet çdo kanali që arrin shifrën e lartpërmendur të personave që e ndjekin dhe abonohen. Kanali […]

Video e aktorëve të Klanifornia nuk duhet humbur

0
Edhe pse jemi në periudhë të vështirë ku pjesa më e madhe e popullsisë qëndron e mbyllur në shtëpi, kjo bën përjashtim për aktorët e trupës së show humoristik Klanifornia. Ata nuk kanë vendosur që të pezullojnë emisionin e tyre për shkak të coronavirusit, madje ata na argëtojnë me plot humor çdo të shtunë në […]

“Pse u pajtove me Gentin” Jul Deda shuan të gjithë dyshimet

0
Jul Deda dhe Gent Zeneli janë dy aktorë shumë të dashur për publikun. Fillimisht i njohëm në Portokalli dhe tani ata vazhdojnë punën dhe profesionin e tyre të ndarë nga njëri-tjetri. Para disa kohësh një zënkë midis tyre bëri që shoqëria dhe miqësia shumë vjeçare të ndërpritej në mes. Mirëpo jeta është shumë e gjatë […]

Fernando i bën surprizë, Çiljeta nuk e njeh për një çast zërin e djalit të saj

0
E ftuar së fundmi në emisionin “Familja” të Turjanit në Tv Klan ka qënë edhe këngëtarja simpatike Çiljeta Xhilaga. Çiljetës i është bërë një surprizë nga djali i saj Fernando. Në studion e kompozitorit të mirënjohur Elgit Doda është kënduar njëra prej këngëve të Çiljetës nga Ferndando.   Në momentin e parë Çiljeta është çuditur […]

Spikerja e Tv Klan jep lajmin e mirë. Pret jo një, por dy fëmijë

0
Anjola Hamzaj është një nga spikeret më të njohura të ekranit, e gjejmë çdo ditë në edicionet informative të drekës në Tv Klan. Ndërkohë, Anjola do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Spikerja e ka dhënë lajmin ditën e djeshme teksa ishte e ftuar në emisionin ‘Rudina’. Ajo tregoi se është në muajin e […]