Home Tag "u thyen zemrën ndjekësve."

Ardit Gjebrea u thyen zemrën ndjekësve. Publikon foto drithëruese

0
Ardit Gjebra gëzon autoritet dhe respekt në të gjithë spektrin shqiptar për shkak të angazhimeve të tij të shumta. Së fundi, Arditi ka shprehur keqardhjen dhe dhimbjen për fëmijët dhe familjet siriane të cilët prej kohësh luftojnë me mbijetesë. Arditi ka publikuar një foto në llogarinë e tij në “Instagram”, ku shohim disa fëmijë sirian të pajetë. […]