Home Tag "urim"

Sabiani feston ditëlindjen, Keisi i bën urimin special

0
Sabiani dhe Keisi gjithmonë kanë spikatur me raportin e tyre të veçantë si babë e bijë. Sabiani sot feston ditëlindjen dhe padiskutim urimin më të veçantë e ka marrë nga e bija Keisi. Krahas një postimi të këndshëm Keisi shkruan: ‘Gënzuar ditëlindjen! Gjysma ime ne u rritëm bashkë më mësove si të flas, si të […]

Elita Rudi emocionon me urimin në ditën e lindjes së vajzës

0
Në familjen e Elita Rudit ka vend për festë e vogla e tyre Bota  ka 2 vjetorin e lindjes. Në një ditë të veçantë si kjo vëmendjen e ka marrë urimi i moderators. ‘Për vajzën time të dashur. Gëzuar ditëlindjen! E ardhmja juaj nuk qëndron para jush, ajo qëndron thellë brenda jush. Jeta nuk ka […]

Ana feston ditëlindjen, urimi i Bes Kallakut nuk duhet humbur

0
Bes Kallaku në çdo dalje të tij nuk ngurron së treguari raportin e ngushtë që ka me familjen. E motra sot feston ditëlindjen. Në një datë kaq të rëndësishme për ta nuk kishte si të mngonte një urim special nga ana e Besit. Krahas një fotoje me Anën, Besi shkruan: ‘Urime ditëlindjen dashni gjaku’. Anën […]

Mishel feston ditëlindjen, Blendi Fevziu e uroi kështu të bijën

0
Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të spikatur të ekraneve tona. Gjithmonë jemi mësuar të shikojmë në rrjetet e tij sociale momente të mahnitshme nga udhëtimet e tij të panumërta. Data e sotme shënon një moment të rëndësishëm në familjen e tyre. Vajza e madhe Mishel feston ditëlindjen. Blendi ka ndarë një pozë me […]

Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja nuk i kursen fjalët e ëmbla

0
Granit Xhaka është një nga ikonat e futbollit. Futbollisti i njohur sot feston ditëlindjen. Xhaka feston 29 vjetorin e lindjes dhe padiskutim mund të themi se ka më shumë suksese se sa vite. Urimet për të filluan që në orët e para por ai që rrëmbeu vëmendjen e festës ishte i bashkëshortës Leonitës. ‘Gëzuar ditëlindjen […]

Harry feston ditëlindjen, familja mbretërore e surprizon me urimin

0
Princ Harry feston ditëlindjen e tij të 37 dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar një urim nga familja mbretërore. Në faqen e tyre zyrtare ata e urojnë kështu Harryn: ‘Duke i uruar Dukën e Sussex-it sot një ditëlindje të lumtur.’ Kujtojmë se familja e tyre vijojnë të kenë probleme të […]

Partnerja e tij feston ditëlindjen, moderatori i bën urimin e veçantë

0
Alaudin Hamiti është një nga moderatorët më të njohur në ekranet e Kosovës dhe jo vetëm. Në familjen e tyre ka vend për festë.  Bashkëshortja e tij feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim special nga ana e Dinit. ‘Gëzuar ditelindjen dashuri! Je qenie njerëzore e fortë, e dashur dhe e kujdesshme. […]