Home ShowBiz Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja nuk i kursen fjalët e ëmbla
Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja nuk i kursen fjalët e ëmbla
0

Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja nuk i kursen fjalët e ëmbla

0
0

Granit Xhaka është një nga ikonat e futbollit. Futbollisti i njohur sot feston ditëlindjen.

Xhaka feston 29 vjetorin e lindjes dhe padiskutim mund të themi se ka më shumë suksese se sa vite.

Urimet për të filluan që në orët e para por ai që rrëmbeu vëmendjen e festës ishte i bashkëshortës Leonitës.

‘Gëzuar ditëlindjen dashurisë së jetës sime. Faleminderit për të gjitha të qeshurat, dhe dashurinë që më jep mua dhe vajzave tona, jemi shumë të bekuara që të kemi. Të dua,-shkruan bashkëshortja e tij.

Linku: https://www.instagram.com/leonita.x/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/granitxhaka/