Home Tag "urimi"

Çfarë kunate…, Luana i bën urimin special Getoarit për ditëlindje

0
Getoar Selimi ka festuar 38 vjetorin e lindjes dhe mës shumë urimeve speciale nuk mund të mungonte edhe ai i kunatës së tij Luana Vjollcës. Ajo ka postuar në instastory pjesë nga koncertet ku kanë kënduar së bashku këngën “Tirana lifestyle”, ndërsa shkruan: “Gëzuar ditëlindjen binjakut tim”, ndërsa I bën tag këngëtarit. Getoari postoi më […]

Djali i Ermalit ka ditëlindjen, ja urimi special i këngëtarit

0
Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana janë prindër të katër fëmijëve, tre vajzave dhe një djali. Ky i fundit feston sot ditëlindjen e tij të 11 dhe këngëtari ka shpërndarë një foto të tij në instagram ndërsa shkruan: “Urime Ditëlindjen e 11 Arti. Uroj të kesh shëndet dhe u rritsh I lumtur së bashkë […]