Home Tag "vajzat"

“Po unë jam ajo lloj mami…” Emina Cunmulaj “thyen” rregullat

0
Ajo është një ndër modelet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bëhet fjalë për Emina Cunmulajn, e cila sërish është bërë mama e dy vajzave. Modelja shqiptarja ndan me ndjekësit shumë prej momenteve të ëmbla pranë dy vajzave. Emina së fundmi po kalon disa pushime me familjen e saj në Turqi. Në një video […]

Fjolla Morina, mamaja më seksi në mes të dy vajzave të saj bukuroshe

0
Këngëtarja e suksesshme Fjolla gjithmonë bien ë pah për mënyrën e saj të veçatë të stilit të veshjes. Edhe nga Fjolla dhe vajzat e saj kemi një kartolinë urime paksa të veçantë. Kanë zgjedhur pikërisht një vënd me dëborë dhe të veshura shumë shik të treja bashkë me një qen të në duar formojnë kartolinën […]

Kimikatit i vjen për të vjellë nga disa vajza

0
Ndoshta shumë prej jush që jeni duke lexuar do të jeni të një mendimi me të. Kimikati që di të bëjë humor të bukur, por edhe të këndojë, këtë herë ka shkruar për diçka tjetër më të përgjithshme dhe sociale. E ka pasur fjalën për ato vajzat e papuna që në rrjete sociale reklamojnë makina […]

Kallashi ka disa fjalë për vajzat – I urren ato

0
Kallashi ka disa fjalë jo të mirë, për ato vajzat jo të mira. “I urrej ato femra kur e quajnë veten princeshë kur e ka provu një ushtri derisa e gjeti Princin. Ju don Kallashi shumë sa që jav qes në shesh avash avash”, shkroi Kallashi. Sigurisht që i referohet dikujt në veçanti dhe me […]