Home Tag "vera"

Përkrah Timo Fllokos, Vera Grabocka ndan mesazhin e dashurisë

0
Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë një nga çiftet model kur vjen puna tek rrugëtimi i tyre i gjatë i dashurisë. Vera është gjithmonë e kursyer në rrjete sociale për jetën private. Në ditën e të dashuruarve ajo ka ndarë disa copëza kujtimesh me Timon ku krahas shkruan: ‘Ku më pranë se simbolit të ëndrrave […]

Përfitimet shëndetësore të verës të cilat nuk duhet t’i neglizhoni

0
Ofron antioksidantë. Verërat e kuqe që përbëhen nga rrushi më i errët janë veçanërisht të pasura me antioksidantë si resveratrol, katekinë, epikatekin dhe proantocianidina. Resveratroli dhe proantocianidina janë ato që i shtojnë veçanërisht përfitimet shëndetësore të verës së kuqe. Ul kolesterolin. Studimet e fundit kanë vërtetuar se verërat e kuqe kur konsumohen me moderim kanë […]

Luks dhe finesë, pamje brenda shtëpisë së Timo Fllokos dhe Vera Grabockës

0
Vera Grabocka dhe pse ka një jetë në ekran është treguar shumë fanatike me privatësinë e familjes. Timo Flloko dhe Vera janë kthyer në një nga çiftet shembull për të rinjtë. Dyshja kanë arritur ti mbijetojnë sfidave dhe problemeve pavarësisht kohës. Së fundmi regjisorja ka vendosur të bëjë një përjashtim. Ajo ka ndarë pak detaje […]

Me veshje tradicionale, mami i Rita Orës shkëlqen në fotot e fundit

0
Mami i Rita Orës, Vera gjithmonë është në qendër të mediave rozë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe jo vetëm. Së fundmi ajo ka postuar disa foto me veshje tradicionale dhe bashkangjitur shkruan: “Tradicionalja më përshtatet mirë, faleminderit”. Dashurinë për […]

Vera Grabocka ndan sekretin që askush nuk e dinte për Adi Krastën

0
Adi Krasta është një nga personazhet që ka dominuar për vite me rrradhë ekranin shqiptar. Krasta dhe pse është pjesë e televizionit jetën e tij na e ka rrëfyer shumë pak. Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për Piterpan, falë një ftese që i ka ardhur nga mikesha e tij Vera Grabocka. Gjatë emisionit […]