Home Tag "video me mamane"

Nora na prezanton me të ëmën dhe mbetëm pa fjalë, duken si motra

0
Nora Istrefi ashtu si shumë vipa të tjerë e kanë parë në stadium ndeshjen Shqipëri-Francë. Ajo është shoqëruar nga e ëma pasi përveç ndeshjes kanë shijuar nga afër edhe performancën e Era Istrefit e cila këndoi në inagurimin e stadiumit të ri këngën zyrtare të “FIFA Ëorld Cup 2018”. Nora ka postuar disa video nga […]