Home ShowBiz Nora na prezanton me të ëmën dhe mbetëm pa fjalë, duken si motra
Nora na prezanton me të ëmën dhe mbetëm pa fjalë, duken si motra
0

Nora na prezanton me të ëmën dhe mbetëm pa fjalë, duken si motra

0
0

Nora Istrefi ashtu si shumë vipa të tjerë e kanë parë në stadium ndeshjen Shqipëri-Francë.

Ajo është shoqëruar nga e ëma pasi përveç ndeshjes kanë shijuar nga afër edhe performancën e Era Istrefit e cila këndoi në inagurimin e stadiumit të ri këngën zyrtare të “FIFA Ëorld Cup 2018”.

Nora ka postuar disa video nga performanca e Erës, por ajo që na ra më shumë në sy është një video ku shfaqet me të ëmën me një gotë shampanjë në dorë.

Nëna e Norës dhe Era Istrefit duket shumë më e re dhe me pamjen e saj na la vërtetë pa fjalë, aq sa mund të themi se Nora dhe e ëma  në të vërtetë duken si motra.

Nëse Nora nuk do të shkruante “Mamita” në video nuk do ta kuptonim kurrë që bëhej fjalë për të ëmën.

Link: https://www.instagram.com/noraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2Hh6rupq8l/