Home Tag "video"

Vedati stupcave me dhimbje ka uruar Shën Valentinin

0
Dita e Shën Valentinit ka ka shkuar „mirë“ për të gjithë. Një gjë e “keqe” i ka ndodhur mikut të ngushtë të Vedat Bajramit i njohur në publik si “Sheqa” dhe “Liki”. Ata për ditën e të dashuruarve nuk kanë bërë ndonjë gjë interesante. Mes humorit dhe të qeshurave Vedati flet trillime gjatë kohës kur […]

Labinot Rexha pranë Kallashit. Çfarë po ndodhë mes tyre?

0
Kur flitet për Kallashin duhet të dihet që diçka e madhe është duke ndodhur. Ajo çdo herë vjen si një uragan i furishëm që përmys gjithçka për tokë. Kësaj rradhe Kallashi gjendet pranë këngëtarit të mirënjohur Labinot Rexha. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një videoje në instagram ku Kallashi i […]

Ja çfarë dhurate të lezetshme ka marrur Dua Lipa për Shën Valentin

0
Dashuri, dashuri gjithandej. Kjo ditë sikur ua hap sytë të gjithëve dhe iu thotë që të shprehin dashuri sa të mundin. Bekimi me dashuri është një nga gjërat më të mira në jetë. Ajo ndodh aq papritmas por menjëherë fillon të bëhet pjesë e rëndësishme e qenies tënde. Një gjë shumë me vlerë në jetë […]

Dalldiset Rita Ora. Publikon një video seksi të saj

0
Nga foto nudo e deri tek ato seksi, ishin këto ditët e tërthorta për Rita Orën. Për të mos e lënë me kaq ajo përmes sensualitetit të saj ka publikuar edhe një video ku paraqitet e tëra në bikini. Duke kënduar një ndër këngët e saj të preferuara, ajo godet me shuplakë një pjesë intime […]

Kush po i sjellë parajsën Bebe Rexhës?

0
Bebe Rexha është një ndër më të përfolurat në mediat botërore dhe emri i saj nuk ka se si të mungojë edhe këtu tek ne në mediat shqiptare. Por e tillë është Bebe, me çmendurinë e saj bëri të gjithë të flasin për të, duke shtuar kështu edhe famën dhe sukseset e saj. E zënë […]

Gold AG lë muzikën për boksin?

0
Arian Agushi i njohur në publik si Gold AG, që një kohë të gjatë është duke ushtruar trupin e tij në palestër. Ai përmes fotove të ndryshme në Instagram tregon muskujt e formuar të tij. Së fundmi reperi shqiptar ka publikuar një video përmes së cilit shihet duke ushtruar boks. Duket e qudtishme por si […]

Camila Cabello me video eksituese në Instagram

0
Nuk e di se si po i bëjnë, por ja që po e shohim. Mania për të dalur “topless” dhe për të provokuar i ka kapur të gjithë artistët brenda dhe jashtë vendit. Një ndër to është edhe këngëtarja e famshme Camila Cabello e cila nuk po ndalet së ekspozuari trupin e saj. Së fundmi […]

Labinot Rexha përdorë “snapchatin”. Ja çfarë bën ai

0
Këngëtari i mirënjohur Labinot Rexha ka konfirmuar përmes instastory-t se për momentin është duke qëndruar në Kosovë dhe po ia kalon shumë mirë. Ai ka publikuar një video ku përshendet të gjithë ndjekësit e tij, por ajo se çfarë bie në sy është “filtri” i aplikacionit snapchat. Si duket atij i ka pëlqyer një filtër […]

DJ PM bën shaka me nënën e tij por më më pas e pëson keq

0
Shakaja se je duke bërë foto a realisht bën video është një ndër shakat në të cilën shumica e njerëzve kanë rënë pre në të. Edhe DJ i njohur nga Kosova, DJ PM-i ka mashtruar nënën e tij e cila nuk e kuptoi menjëherë se ai po bënte video në vend se të shkrepte foto. […]