Home Tag "video"

Zëri imiton Gjikon kur kërcen rap, do të qeshni me lot

0
Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një djali gati një vit e gjysmë më parë. Tashmë vogëlushi Zëri është rritur dhe ka filluar të ecë, të thotë fjalët e para dhe mbi të gjitha te imitojë në mënyrë perfekte. Elita ka postuar një video ku Gjiko dhe Zëri janë në makinë duke […]

Me një kërcim provokues, Marinën nuk e kishim parë asnjëherë kaq joshëse

0
Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të këndshme të ekraneve shqiptare. Aktualisht ajo po drejton prej dy sezonesh spektaklin “Klanifornia” dhe pas mbylljes së këtij sezoni ajo është duke shijuar pushimet së bashku me  bashkëshortin, apo me të motrën Luanën. Ajo ka një marrëdhënie shumë të veçantë edhe me mbesat e saj me […]

Duke eksporuar botën me Duam, Miriam poston videon më të bukur

0
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër të një djali pak muaj më parë. Vogëlushi Duam solli shumë gëzim në familjen e tyre dhe shpesh herë ata të dy i kemi parë teksa postojnë foto dhe video shumë të këndshme familjare. Së fundmi Miriam ka postuar nje video ku tregon dorën e vogëlushit Duam […]