Home Tag "video"

‘Shpërthen’ rrjeti, Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin

0
Këngëtari Don Xhoni dhe Era Istrefi janë filmuar së bashku kohët e fundit. Videoja e tyre po qarkullon me shpejtësi në rrjet. Ata janë parë së bashku në një mbrëmje duke u përfaquar pas një veture. Kjo video ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjet duke aluduar raporte të ndryshme për dyshen e njohur. Linku: https://www.tiktok.com/@showbizishqip3/video/7140741426333142277?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7136533431165748742 […]

Sërisht në Për’puthen? Bruno i vendos pikat mbi ‘i’

0
Ish-konkurrent “Për’puthen” Bruno Shemsho, është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai është bërë i njohur prej emisonit të dashurisë, që pritet të nisë në mesin e muajit shtator. Shumë kuriozitet ka pasur nëse do të jenë pjesëmarrës ish-konkurrentë që kanë qënë në tre sezonet e kaluara. Në një bisedë virtuale me ndjekësit Bruno është pyetur […]

Një romancë e re, Melisa Lleshi shfaqet pranë mashkullit misterioz

0
Melisa Lleshi prej kohësh i ka dhënë fund romancës me Andin. Së fundmi ajo ka provokuar ndjekësit duke postuar një video në llogarinë e saj në Tik Tok, ku shihet pranë një mashkulli misterioz. Melisa është kujdesur që identiteti i tij të ruhet gjatë performancës në video. Videoja ka marrë shumë komente duke aluduar se […]

Mozzik po kalon pushimet me të dashurën e re? Detaji që ngriti dyshimet

0
Këngëtari i dashur për publikun Mozzik gjithmon përflitet në mediat rozë për jetën e tij private. Këngëtari së fundmi është duke shijuar pushimet e tij në bregdet, por mesa duket jo vetëm. Ai ka ngritur dyshimet se po kalon pushimet në shoqërinë e një vajze, pasi në postimet e tij dëgjohet një zë femre. Ndërsa […]

Bora Zemani ‘mbulohet’ me lule, ja kush e organizoi surprizën për të

0
Bora Zemani është një nga personazhet më të përfoluara në rrjet. Moderatorja po bëhet gati për një sezon të gjatë në një eksperencë ndryshme. Tashmë e konfirmuar Bora do të drejtojë emisionin e kërcimit në Top Channel “Dancing with the stars”. Së fundmi ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram disa video ku […]

Zyrtare, konfirmohet konkurrenti i parë i “Dancing with the stars”

0
Emisioni i kërcimit “Dancing with the stars” ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjet. Janë përfolur shumë emra që do të jenë pjesëmarrës në emision, mirëpo së fundmi është konfirmuar konfirmuar konkurrenti i parë. Në faqen zyrtare të Top Channel dhe Dancing with the stars është zbuluar emri i këngëtarit të njohur Alban Nimani, solistit të […]