Home Tag "vip 3"

Luiz Ejlli bën deklaratën e papritur për Big Brother Vip 3

0
Luiz Ejlli është një nga emrat më të lakuar në media që nga dalja nga Big Brother Vip. Këngëtari ka pasur një ndryshim drastik në jetën sentimentale dhe profesionale pas eksperiencës dhe fitores së Big Brother Vip 2. Në një koment të fundit të lënë në një nga faqet e fansave Luizi është shprehur se […]