Home ShowBiz Luiz Ejlli bën deklaratën e papritur për Big Brother Vip 3
Luiz Ejlli bën deklaratën e papritur për Big Brother Vip 3
0

Luiz Ejlli bën deklaratën e papritur për Big Brother Vip 3

0
0

Luiz Ejlli është një nga emrat më të lakuar në media që nga dalja nga Big Brother Vip.

Këngëtari ka pasur një ndryshim drastik në jetën sentimentale dhe profesionale pas eksperiencës dhe fitores së Big Brother Vip 2.

Në një koment të fundit të lënë në një nga faqet e fansave Luizi është shprehur se do të merrte pjesë përsëri në Big Brother Vip.

“Duke parë se dhe sa më donin kur isha aty, po të mos isha me Kiarën, do merrja prap pjesë tek “BBV 3″ sepse brenda ishte më e thjeshtë se sa tani jashtë”, shkruan Luizi në postimin e bërë në faqen e një prej fansave të tij.

Linku: https://www.instagram.com/itsluizejlli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/itsluizejlli/