Home Tag "Xheni i Big Brother"

Martohet Xheni i Big Brother? Ja foto që shtoi dyshimet

0
Ish banorja e Big Brother Xheni, edhe pas aventurës së saj në ekran, vijon të gëzojë një popullaritet të jashtëzakonshëm. Ndarja e saj me Benardin bëri bujë në shtypin rozë dhe dyshja komentohen ende. Disa ditë më parë ish banorja e Big Brother 9 u largua drejt Italisë, pranë familjes së saj. Xheni gjithmonë ka […]

Xheni i Big Brother: Humba oreksin për të, e mendoj rikthimin me Benardin

0
Gjatë intersitës së saj, ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ‘Big Brother’, Xheni, foli për projektet e saj, por edhe për jetën personale. Në Pop Culture Xheni ka ardhur plotësisht me një look të ri, nga brune ajo është bërë bionde. “Unë tashmë jetoj në Tiranë. Jetoj vetëm. Kam nisur një punë të re, […]

Xheni i Big Brother bëhet nuse. Befason të gjithë

0
Një nga ish banoret më të përfolura të Big Brother na ka surprizuar. Gjatë ditëve të fundit ajo u përfol për marrdhënien e saj të veçantë me Olsi Klosin. Sot Xheni e BB9 është shfaqur në një parukeri dhe është duke stiluar flokët. Në publikimin e saj Xheni ka vënë dhe një ikonë që tregon një nuse […]