Home ShowBiz Do befasoheni kur të shihni si duket Xheni i Big Brother, pa asnjë shenjë grimi
Do befasoheni kur të shihni si duket Xheni i Big Brother, pa asnjë shenjë grimi
0

Do befasoheni kur të shihni si duket Xheni i Big Brother, pa asnjë shenjë grimi

0
0

Pas përfundimit të  Big Brother 9 ajo u bë një nga ish banoret që gjeneroi lajme pafund në showbizz.

Xheni Mhillaj u përfshi në një diskutim të gjerë pas ndarjes nga partenri i saj Benardi dhe tashmë vazhdon të jetë po aq aktive në media pasi vendosi të rikthehej në Shqipëri për një kohë të gjatë.

E ftuar në emisionin “Sara’s make up” pak ditë më parë ajo është shfaqur pa pikë grimi. Duhet pohuar se Xheni është shumë simpatike edhe e pa lyer dhe orgjinaliteti i saj është befasues.

Link: https://youtu.be/ZONCohZmqsg?t=24

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BfqWDOClbfu/?taken-by=jennymhillaj_95